Sada pomocníků do kuchyně

377 Kč –10 %
balicek 3produkty 2
377 Kč –10 % 339 Kč 280,17 Kč bez DPH
Skladem

Sada pomocníků do kuchyně obsahuje prostředek na mytí nádobí s citrusovou vůní, lahvičku s nápisem a pumpičkou a přírodní houbičku z lufy vel. XL.

Detailní informace

Koupí produktů podporujete handicapované
Nákupem našich produktů dáváte práci handicapovaným lidem
Vyrobeno v ČR
Čisticí prostředky se vyrábí v ČR
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Detailní popis produktu

Sada pomocníků do kuchyně obsahuje velké balení originálního prostředku na mytí nádobí s citrusovou vůní, lahvičku s nápisem a pumpičkou a velkou přírodní houbičku z lufy. Společně za výhodnější cenu. 


Popis jednotlivých produktů v sadě do kuchyně: 

1. Šetrný k přírodě i k tvé kůži, nekompromisní k mastnotě a všem nečistotám! Prostředek na mytí nádobí Úklid pro klid má pořádnou koncentraci čisticích látek a po smíchání s vodou vytvoří bohatou pěnu. Stačí ho tak opravdu malinko a nádobí dokonale odmastí. Opláchneš ho raz dva a na povrchu po něm nezůstane ani památky.

Všechny aktivní látky, které obsahuje, pochází z rostlinných surovin. Díky tomu se kamarádí s přírodou (je biologicky odbouratelný). A s péčí se postará i o tvé ruce. Jeho aktivní ingredience mají totiž kosmetickou kvalitu. Přidali jsme taky glycerin a olivový olej, aby tvou kůži nevysušil. Samozřejmě je dermatologicky testovaný, a to rovnou jako kosmetický přípravek.

A ta citrusová vůně! Může za ni vysoký obsah přírodního limonenu.


2. Přírodní houba z lufy je určena pro všestranné použití v domácnosti. Využiješ ji nejen při mytí nádobí nebo dřezu, ale také při úklidu celého domova. Houbička z lufy je šetrná i k choulostivým povrchům. Jednu houbičku si můžeš vyhradit také na mytí celého těla.
Houbička má praktický provázek na pověšení. 
Před použitím houbičku namoč, aby změkla a nabyla na objemu. 

  • Rozměr cca 14 x 10 cm, vel. XL
  • Složení: přírodní lufa, provázet z juty
  • Místo výroby: Egypt

Jak o houbičku pečovat: po použití ji nech vždy pořádně uschnout a jednou za čas houbičku vyper na teplotu maximálně 90 °C.
Více si k lufě můžeš přečíst v článku na blogu. 


3. Přelij prostředek na mytí nádobí do elegantní bílé lahvičky a slaď ho i s dalším vybavením v kuchyni. 
Lahvička má praktickou pumpičku, se kterou se bude prostředek na nádobí snadno dávkovat.
V sadě se dodává ve velikosti 500 ml. Obsah lahvičky můžeš kdykoli doplňovat.

 

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní
čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu se zákonem o odpadech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: