Přírodní lufa XL k všestrannému využití

99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem

100% přírodní houbička z lufy pro šetrnější úklid a další použití, plně kompostovatelná. 

Detailní informace

Koupí produktů podporujete handicapované
Nákupem našich produktů dáváte práci handicapovaným lidem
Vyrobeno v ČR
Čisticí prostředky se vyrábí v ČR
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Detailní popis produktu

Přírodní houba z lufy je určena pro všestranné použití v domácnosti. Využiješ ji nejen při mytí nádobí nebo dřezu, ale také při úklidu celého domova. Houbička z lufy je šetrná i k choulostivým povrchům. Jednu houbičku si můžeš vyhradit také na mytí celého těla.
Houbička má praktický provázek na pověšení. 
Před použitím houbičku namoč, aby změkla a nabyla na objemu. 

  • Rozměr cca 14 x 10 cm
  • Složení: přírodní lufa, provázet z juty
  • Místo výroby: Egypt

Jak o houbičku pečovat: po použití ji nech vždy pořádně uschnout a jednou za čas houbičku vyper na teplotu maximálně 90 °C.

100% přírodní a kompostovatelná houbička z lufy bude tvým nepostradatelným pomocníkem pro udržitelný úklid. Krásně se s ní pracuje, nedrží v sobě žádný zápach a vydrží dlouhé měsíce. 

Co to ta lufa je? Jde o odrůdu tykve z tropů Jihovýchodní Asie, Afriky a Jižní Ameriky. Oblíbili si ji ale už ve starém Egyptě. Nezralé plody jsou dobré k jídlu, z dozrálých plodů se po vysušení vyrábí přírodní houby na úklid a očistu celého těla.

To, že jsou přírodní, ale rozhodně neznamená, že budou méně účinné. Houbička z lufy strčí ty syntetické hravě do kapsy. Využiješ ji na umývání nádobí a čištění všech možných povrchů. Ze začátku je lufa tvrdá, jakmile ji ale namočíš a parkrát použiješ, nabude na objemu a rychle změkne.
Houbička v sobě nedrží zápach a můžeš ji používat až do úplného opotřebení. Vydrží přibližně dva, klidně ale i pět měsíců! Abys její život prodloužila, nech ji po každém použití pořádně uschnout (žádné válení ve dřezu :-)) a jednou za čas ji můžeš taky vyprat na teplotu do 90 °C.

Když houba z lufy doslouží, jednoduše ji šoupni na kompost nebo do kontejneru na bio odpad. Díky 100% přírodnímu složení se bez problému rozloží.

Pokud se chceš o lufě dozvědět víc, přečti si článek na blogu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: