Voskovaný ubrousek na potraviny - 3 ks

100% přírodní ekologický voskovaný ubrousek, který hravě nahradí jednorázové a taky plastové sáčky. Díky vrstvě z včelího vosku udrží jídlo krásně čerstvé. 3 velikosti v balení: S, M, L.

Skladem
Značka: Úklid pro klid
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Domácnost
gmo
Výrobky nejsou geneticky modifikované
Vyrobeno v ČR
Čisticí prostředky se vyrábí v ČR
Koupí produktů podporujete handicapované
Nákupem našich produktů dáváte práci handicapovaným lidem

Do voskovaného ubrousku můžeš zabalit svačinu, pečivo, tvrdý sýr, zeleninu a ovoce nebo třeba uzeniny. Ochrání je lépe než klasický ubrousek nebo plastový sáček, protože ve voskovaném ubrousku vydrží déle čerstvé. 
Je to skvělý pomocník i na přikrytí kynutého těsta. Nehodí se jen na uchování syrového masa, plísňových sýrů a teplých potravin. 
✔️ Ubrousky jsou certifikované na styk s potravinami. 
✔️ Ubrousky jsou v designu Úklid pro klid. 
✔️ V balení dostaneš 3 velikosti - S (19x19 cm), M (27x25 cm), L (37x34 cm)
✔️ Ubrousek je vyrobený ze 100% BIO bavlny a unikátní voskové směsi z borovicové pryskyřice, bio řepkového oleje a včelího vosku.
✔️ Přírodní včelí vosk je antibakteriální a borovicová pryskyřice má antimykotické účinky. Bakterie tak nemají šanci!
✔️ Řepkový olej se zase postará o ohebnost ubrousku. Před použitím ho jen chvilku zahřej v dlaních. Díky tomu hezky změkne a perfektně se přizpůsobí tvaru jídla.
✔️ 
Voskované ubrousky prošly testy RÚVZ a jsou certifikované na styk s potravinami.


Jak o voskovaný ubrousek pečovat?

Po každém použití ho stačí opláchnout vlažnou vodou nebo umýt ekologickým čistícím prostředkem a jemnou houbičkou. Po uschnutí je připravený zase do akce. Nemá ale rád vysoké teploty, tak ho neumývej horkou vodou, nedávej do trouby, mikrovlnky ani myčky a nenechávej na přímém slunci.

S touto péčí ubrousek vydrží až 18 měsíců! Když nastane čas se s ním rozloučit, šoupni ho na kompost nebo do bio odpadu. Je čistě přírodní, a tak se rozloží. To bude ušetřeného odpadu!

TIP od Katky:
Velikost S využiješ na kousky zeleniny, drobnosti nebo přikrytí sklenic. Velikost M se hodí na zabalení rohlíku, kousku sýra, přikrytí odkrojeného melounu nebo dýně a  ubrousek s velikostí L je ideální na balení svačinových baget, přikrytí kynoucího těsta, hrnce nebo talíře.

Zpět do obchodu