Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 4417 hodnocení
5
4294x
4
46x
3
24x
2
7x
1
46x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JD Avatar autora Jordová Dagmar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.5.2025
Naprostá spokojenost.
L Avatar autora LK Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 18.5.2025
První balíček dorazil v promočeném stavu,poslali druhý,který dopadl stejně.Nevim,zda chyba v baleni nebo přepravě , kladně hodnotím komunikaci a rychlost poslání druhého balíčku.
ED Avatar autora Eliška Dostálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.5.2025
LS Avatar autora Lucie Stöckbauerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.5.2025
S produkty jsem max spokojená.
VG Avatar autora Věra Gabrielová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.5.2025
EZ Avatar autora Eva Zídková Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 18.5.2025
PA Avatar autora Pavla Augustýnová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.5.2025
MU Avatar autora Markéta Ulmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.5.2025
Naprostá spokojenost. Jak s dodáním, tak s výrobky
JM Avatar autora Jindra Marvanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2025
Naprostá spokojenost
KP Avatar autora Katarína Pinter Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2025
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 16.5.2025
Objednávka byla téměř v pořádku. Bohužel na tak velký nákup, který jsem udělala, byla zásilka špatně zabalená, nebyla označená na křehké zboží a nebyl na výběr jiný dopravce než PPL. Což zapříčinilo rozbité skleněné lahve a jiné odběrné místo, než jsem požadovala. Jinak mám tyto produkty velmi ráda. Ale přes e-shop již objednávat nebudu.
Avatar autora Lucie Šindelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025
KB Avatar autora Kristina Burdová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025
NH Avatar autora Nikol Hašková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025
PH Avatar autora Pavla Hrochova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025
J Avatar autora Johnny Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025
OK Avatar autora Ondřej Karafa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025
Velmi spokojen
Avatar autora Kristýna Škrlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025
EV Avatar autora Eliška Voláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.5.2025

Ovládací prvky výpisu

4419 položek celkem