Bílý ocet 10% - 5 l + brožura s tipy na úklid

Bílý ocet - král úklidu. Neobsahuje cukr, proto je vhodný pro úklid domácnosti. Má antiseptické účinky = ničí plísně a bakterie. Nyní s praktickou brožurkou s tipy na úklid. 

Skladem
Značka: Úklid pro klid
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Kategorie: Vše pro úklid
Výrobky nejsou geneticky modifikované
Výrobky nejsou geneticky modifikované
Výrobky jsou veganské
Výrobky jsou veganské
Čisticí prostředky se vyrábí v ČR
Čisticí prostředky se vyrábí v ČR
Nákupem našich produktů dáváte práci handicapovaným lidem
Nákupem našich produktů dáváte práci handicapovaným lidem

Technický ekologický ocet, který je ideální na úklid a dezinfekci. Není určen k jídlu. Jeho aroma je díky úpravě jemnější než u standardního octa, který znáte z kuchyně.
Spolu s octem dostanete v tomto balení i praktickou papírovou knížečku, ve které najdete mnoho tipů a návodů na úklid pomocí ekologických přípravků. 

Bílý (bezbarvý) ocet před použitím nařeďte vodou v poměru 1:4 (ocet : voda). Vznikne tak 20 l univerzálního čistícího prostředku.
Bílý ocet obsahuje 10 % kyseliny octové. Není doslazován karamelem a je koncentrovanější než běžný 8% ocet, proto má průhlednou barvu. Díky této vysoké koncentraci je vhodným desinfekčním i čistícím prostředkem. Ocet má široké využití při úklidu. 

Osvědčené tipy na použití bílého octa podle Katky: 
- odstraňuje zápach v pračce
- čištění odpadů - videonávod najdete zde>>>
- umytí lednice - video návod jsem připravila tady>>>
- návod na odstranění vodního kamene z baterií najdete tady>>> 


Bílý ocet účinně odstraňuje plísně. Zamává i s vodním kamenem z pračky, rychlovarné konvice a dalších přístrojů. Změkčuje prádlo v pračce, můžete ho používat místo aviváže. 
Univerzální čisticí prostředek můžete používat na vytírání podlah. (Ocet se kvůli své kyselosti nedoporučuje používat na dřevěné a kamenné povrchy.) 

Mnoho dalších osvědčených tipů a rad najdete u mě na Instagramu. 

Zpět do obchodu